Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: <none>
fr: --aucun--

en: Scale
fr: Échelle

en: Units
fr: Unités

en: The number of digits to the right of the decimal.
fr: Nombre de chiffres à la droite du marqueur décimal.

en: Decimal marker
fr: Séparateur de décimales

en: Space
fr: Espace

en: Decimal point
fr: Marqueur décimal

en: Comma
fr: Virgule

en: Thousand marker
fr: Marqueur des milliers

en: Display prefix and suffix.
fr: Afficher le préfixe et le suffixe.

en: Display with prefix and suffix.
fr: Afficher avec le préfixe et le suffixe
