Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Scale
gl: Escala

en: The number of digits to the right of the decimal.
gl: O número de díxitos á dereita da coma.

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Space
gl: Espazo

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: Thousand marker
gl: Indicador de millares

en: Display prefix and suffix.
gl: Amosar prefixo e sufixo.

en: Display with prefix and suffix.
gl: Amosar con prefixo e sufixo.
