Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: <none>
he: <ללא>

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Units
he: יחידות

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Space
he: רווח

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Comma
he: פסיק

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת
