Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Scale
hr: Skaliraj

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Space
hr: Razmak

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica

en: Display prefix and suffix.
hr: Prikaži prefiks i sufiks.

en: Display with prefix and suffix.
hr: Prikaži s prefiksom i sufiksom.
