Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Space
hy: Տարածություն

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Thousand marker
hy: Հազար մարկեր

en: Display prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցը և վերջածանցը:

en: Display with prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցի և վերջածանցի հետ:
