Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: <none>
id: <nihil>

en: Scale
id: Skala

en: The number of digits to the right of the decimal.
id: Angka digit disebelah kanan desimal.

en: Decimal marker
id: Tanda desimal

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Decimal point
id: Poin desimal

en: Comma
id: Koma

en: Thousand marker
id: Pemisah Ribuan

en: Display prefix and suffix.
id: Tampilkan awalan dan akhiran.

en: Display with prefix and suffix.
id: Tampilkan dengan awalan dan akhiran.
