Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: <none>
ja: <なし>

en: Scale
ja: スケール

en: Units
ja: 単位

en: The number of digits to the right of the decimal.
ja: 小数点の右側の数字の数。

en: Decimal marker
ja: 小数点記号

en: Space
ja: スペース

en: Decimal point
ja: 小数点

en: Comma
ja: コンマ

en: Thousand marker
ja: 千の位の印

en: Display prefix and suffix.
ja: 接頭語と接尾語を表示します。

en: Display with prefix and suffix.
ja: 接頭語、接尾語と一緒に表示。
