Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: <none>
jv: <nihil>

en: Scale
jv: Skala

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: Space
jv: Spasi

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: Thousand marker
jv: Tandha ewonan

en: Display prefix and suffix.
jv: Tampilna awalan lan akhiran.

en: Display with prefix and suffix.
jv: Tampilna karo awalan lan akhiran.
