Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Space
km: ទំហំ

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់

en: Display prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។

en: Display with prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​ជាមួយ​នឹង​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។
