Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: <none>
lt: -joks-

en: Scale
lt: Mastelis

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Space
lt: Tarpas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.
