Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: <none>
lv: <neviena>

en: Scale
lv: Mērogot

en: Units
lv: Vienības

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Space
lv: Atstarpe

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs
