Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: <none>
nl: -geen-

en: Scale
nl: Schalen

en: Units
nl: Eenheden

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Space
nl: Spatie

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Display prefix and suffix.
nl: Voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Display with prefix and suffix.
nl: Met voor- en achtervoegsel weergeven.
