Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Scale
pl: Skala

en: Units
pl: Jednostki

en: The number of digits to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr po przecinku.

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: Space
pl: Odstęp

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Comma
pl: Przecinek

en: Thousand marker
pl: Separator tysięcy

en: Display prefix and suffix.
pl: Pokazuj przedrostek i przyrostek.

en: Display with prefix and suffix.
pl: Wyświetl z przedrostkiem i przyrostkiem.
