Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: <none>
ro: <nimic>

en: Scale
ro: Scalare

en: The number of digits to the right of the decimal.
ro: Numărul de cifre de la dreapta zecimalei.

en: Decimal marker
ro: Separator zecimale

en: Space
ro: spațiu

en: Decimal point
ro: Separator zecimal

en: Comma
ro: virgulă

en: Thousand marker
ro: Marcaj cifra miilor

en: Display prefix and suffix.
ro: Afișează sufix și prefix

en: Display with prefix and suffix.
ro: Afișează cu sufix și prefix
