Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Scale
sk: Škálovať

en: Units
sk: Jednotky

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Space
sk: Medzera

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: Display prefix and suffix.
sk: Zobraziť predponu a príponu.

en: Display with prefix and suffix.
sk: Zobraziť s predponou a príponou.
