Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: <none>
sl: <brez>

en: Scale
sl: Skaliraj

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica
