Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Scale
sv: Skala

en: Units
sv: Enheter

en: The number of digits to the right of the decimal.
sv: Antalet siffror till höger om decimalen.

en: Decimal marker
sv: Decimaltecken

en: Space
sv: Blanksteg

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Comma
sv: Komma

en: Thousand marker
sv: Tusentalsavgränsare

en: Display prefix and suffix.
sv: Visa prefix och suffix.

en: Display with prefix and suffix.
sv: Visa med prefix och suffix.
