Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Scale
tr: Ölçek

en: Units
tr: Birimler

en: The number of digits to the right of the decimal.
tr: Ondalık işaretinin sağındaki basamak sayısı.

en: Decimal marker
tr: Ondalık işareti

en: Space
tr: Boşluk

en: Decimal point
tr: Ondalık nokta

en: Comma
tr: Virgül

en: Thousand marker
tr: Basamak gruplandırma simgesi

en: Display prefix and suffix.
tr: Öneki ve soneki göster

en: Display with prefix and suffix.
tr: Ön- ve son-ek ile görüntüle.
