Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Scale
ar: النطاق

en: The number of digits to the right of the decimal.
ar: عدد الأرقام بعد الفاصلة.

en: Decimal marker
ar: الفاصلة العشرية

en: Space
ar: فراغ

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة

en: Thousand marker
ar: علامة الآلاف

en: Display prefix and suffix.
ar: عرض السابقة واللاحقة.

en: Display with prefix and suffix.
ar: عرض مع السابقة واللاحقة.
