Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Space
az: Boşluq

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül
