Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: <none>
be: -Няма-

en: Scale
be: Маштаб

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: Space
be: Прабел

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: Thousand marker
be: Тысячны маркер

en: Display prefix and suffix.
be: Паказаць прэфіксы і суфіксы.

en: Display with prefix and suffix.
be: Паказаць з прэфіксамі і суфіксамі.
