Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: Display prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་སྟོན་པ།

en: Display with prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་མཉམ་དུ་སྟོན་པ།
