Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Scale
bs: Skaliraj

en: The number of digits to the right of the decimal.
bs: Broj cifri desno od decimale.

en: Decimal marker
bs: Decimalni marker

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Comma
bs: Zarez
