Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: <none>
es: <ninguno>

en: Scale
es: Escala

en: Units
es: Unidades

en: The number of digits to the right of the decimal.
es: El número de dígitos a la derecha de la coma decimal.

en: Decimal marker
es: Marcador decimal

en: Space
es: Espacio

en: Decimal point
es: Coma decimal

en: Comma
es: Coma

en: Thousand marker
es: Indicador de millares

en: Display prefix and suffix.
es: Mostrar prefijo y sufijo.

en: Display with prefix and suffix.
es: Mostrar con prefijo y sufijo.
