Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Units
oc: Unitats

en: The number of digits to the right of the decimal.
oc: Lo nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
oc: Separador de decimals

en: Space
oc: Espace

en: Decimal point
oc: Marcador decimal

en: Comma
oc: Virgula

en: Thousand marker
oc: Indicador de milierats

en: Display prefix and suffix.
oc: Aficha lo prefix e lo sufix.

en: Display with prefix and suffix.
oc: Aficha amb lo prefix e lo sufix.
