Unit Conversion Formatters (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Decimal marker
te: దశాంశ గుర్తు

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు

en: Comma
te: కామా

en: Thousand marker
te: వేల గుర్తు
