ZeepZap unitrack (7.x-0.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Account
si: ගිණුම
