ZeepZap unitrack (7.x-0.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Account
gu: ખાતુ
