ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Configure
am: ውቀር

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
