ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Configure
ast: Configurar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
