ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Configure
be: Правіць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
