ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Statistics
bg: Статистики

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Save settings
bg: Запази настройките
