ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
