ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Configure
cs: Nastavení

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
