ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
