ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Google Analytics account number
el: Αριθμός λογαριασμού Google Analytics
