ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Configure
eo: Agordu

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
