ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
