ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Configure
fi: Määrittele

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Google Analytics account number
fi: Google Analytics -tilin numero
