ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Save
gl: Gardar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Configure
gl: Configurar

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Internal provider name
gl: Nome interno do proveedor
