ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Configure
he: הגדרות

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: TODO: please describe this table!
he: TODO: נא לתאר את הטבלה הזו!

en: TODO: please describe this field!
he: TODO: נא לתאר את השדה הזה!

en: Apply changes
he: החל שינויים
