ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Configure
hu: Beállít

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Google Analytics account number
hu: <em>Google Analytics</em> azonosító
