ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Configure
is: Stilla

en: Save settings
is: Vista stillingar
