ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Save
ja: 保存

en: Statistics
ja: 統計

en: Configure
ja: 設定

en: Session ID
ja: セッションID

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Created timestamp
ja: 生成時のタイムスタンプ

en: Google Analytics account number
ja: Google Analyticsのアカウント番号

en: TODO: please describe this table!
ja: TODO: このテーブルに説明を付けて下さい!

en: TODO: please describe this field!
ja: TODO: このフィールドに説明を付けて下さい!
