ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Configure
kk: Баптау

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
