ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Changes saved
kn: ಬದಲಾವಣೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸಲಾಯಿತು
