ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
