ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत
