ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
