ZeepZap unitrack (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
